DVD Player Samsung DVD-E350

2.490,00 ден.   Спореди

General Features
Deck Type - Tray
Front display - LED
Control button - Tact Swich
Playable Disc Type: DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

Video Decoding Format ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features
Deck Type - Tray
Front display - LED
Control button - Tact Swich
Playable Disc Type: DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1

Video Decoding Format : Color System -PAL, MPEG 2/4, DivX,JPEG

Audio Decoding Format : Dolby Digital, LPCM, MP3, WMA

Region Code DVD - 3
Connectivity :
Anynet+ (HDMI-CEC) - No
USB Host - No
AV I/O:
HDMI Out - No
Composite Output - Yes
Component Output - Yes
Optical Digital Audio Output - No
Coaxial Digital Audio Output - Yes
Analog 5.1ch Audio Output - No
Scart Jack - No

Product Dimension (WxHxD)
300 x 42 x 208mm


Product Weight
1.1kg

more info:
http://www.samsung.com/my/consumer/mp3-audio-video/dvd-player/dvd-player/DVD-E350/XM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка