DVD Player Philips DVP2850

2.472,00 ден.   Спореди

DVD Player Philips DVP2850
Compression formats
DivX Ultra
MPEG1
MPEG2

Video disc playback system
NTSC
PAL

Front Connections USB 2.0
Rear Connec...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.472,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD Player Philips DVP2850
Compression formats
DivX Ultra
MPEG1
MPEG2

Video disc playback system
NTSC
PAL

Front Connections USB 2.0
Rear Connections
Analog audio Left/Right out
Composite video (CVBS) output
Digital coaxial out

More Info: http://www.philips.co.in/c-p/DVP2850_94/3000-series-dvd-player/specifications

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка