DVD Player MPman XVDK800 Karaoke USB/HDMI w/2x Microphones

DVD Player MPman XVDK800 Karaoke USB/HDMI w/2x Microphones

2.790,00 ден.   Спореди

Type of product: Karaoke DVD Player
fittings: HDMI / USB / 2 x Mic in / A / V in
Playback Media: DVD
Operating Mode: Power supply
Specific characteristics: Karaoke function
Co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type of product: Karaoke DVD Player
fittings: HDMI / USB / 2 x Mic in / A / V in
Playback Media: DVD
Operating Mode: Power supply
Specific characteristics: Karaoke function
Color: Black
Scope of delivery: DVD / Remote Control / 2 microphones / Manual

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка