DVD Player MPman XVDK800 Karaoke USB/HDMI w/2x Microphones

DVD Player MPman XVDK800 Karaoke USB/HDMI w/2x Microphones

  Спореди

Type of product: Karaoke DVD Player
fittings: HDMI / USB / 2 x Mic in / A / V in
Playback Media: DVD
Operating Mode: Power supply
Specific characteristics: Karaoke function
Co...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type of product: Karaoke DVD Player
fittings: HDMI / USB / 2 x Mic in / A / V in
Playback Media: DVD
Operating Mode: Power supply
Specific characteristics: Karaoke function
Color: Black
Scope of delivery: DVD / Remote Control / 2 microphones / Manual

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

MPMAN XRDV32

MPMAN XRDV32

         
MPMAN XVD-325 HDMI

MPMAN XVD-325 HDMI