DVD PLAYER LG DVX 552, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback, USB Direct Recording, USB plus

2.390,00 ден.   Спореди

DVD PLAYER LG DVX 552, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback, USB Direct Recording, USB plus


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD PLAYER LG DVX 552, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback, USB Direct Recording, USB plus

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка