DVD PLAYER LG DVX 550, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback

2.290,00 ден.   Спореди

DVD PLAYER LG DVX 550, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD PLAYER LG DVX 550, Compact Design, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG playback

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка