DVD Player LG DP132 /USB/JPG playback, MP3/DIVX

2.290,00 ден.   Спореди

A DVD Player With Flexible USB Playback
DVD PLAYER WITH USB PLUS, JPG PLAYBACK, MP3 AND DIVX

SLIMLINE
BRUSH-METAL APPEARANCE
DVD DISC PLAYBACK
DIVX™ USB SUPPORT
USB DIRECT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A DVD Player With Flexible USB Playback
DVD PLAYER WITH USB PLUS, JPG PLAYBACK, MP3 AND DIVX

SLIMLINE
BRUSH-METAL APPEARANCE
DVD DISC PLAYBACK
DIVX™ USB SUPPORT
USB DIRECT RECORDING FROM CD
USB AUDIO PLAYBACK (.MP3 AND .WMA)

more info:
http://www.lg.com/au/dvd-blu-ray-players/lg-DP132#

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка