DVD HOME THEATER LG HT 762 PZ

DVD HOME THEATER LG HT 762 PZ

15.869,00 ден.   Спореди

DVD HOME THEATER LG HT 762 PZ, 5.1 chanel stylish home theater system with champagne glass looking front speakers, tuned by Mr. Mark Levinson, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.869,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD HOME THEATER LG HT 762 PZ, 5.1 chanel stylish home theater system with champagne glass looking front speakers, tuned by Mr. Mark Levinson, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 700W power, virtual 10.1 chanel sound, Full HD 1080p up-scaling, HDMI output, USB plus, portable audio input

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка