DVD HOME THEATER LG HT 304 SU

DVD HOME THEATER LG HT 304 SU

7.990,00 ден.   Спореди

DVD HOME THEATER LG HT 304 SU, 5.1 channel home theater system with satellite speakers, tuned by Mr. Mark Levinson, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 300W power, virtual 10.1 cha...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD HOME THEATER LG HT 304 SU, 5.1 channel home theater system with satellite speakers, tuned by Mr. Mark Levinson, DivX, DVD±R/RW, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, total 300W power, virtual 10.1 channel sound, direct recording to USB stick, USB plus, portable audio input

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка