Dora 8 N

Dora 8 N

14.499,00 ден.   Спореди

Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW максимална 8KW, загревње на површина до 144м3, Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm, одвод f120mm, Сте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW максимална 8KW, загревње на површина до 144м3, Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 70 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 63.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 340:314:338mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка