(Dolce Gusto) Krups Melody 2 KP2106E2

(Dolce Gusto) Krups Melody 2 KP2106E2

4.499,00 ден.   Спореди

(Dolce Gusto) Krups Melody 2 KP2106E2, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1,5л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Рачно дозирање на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


(Dolce Gusto) Krups Melody 2 KP2106E2, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1,5л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Рачно дозирање на кафе, Автоматско исклучување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка