DLP-28A CE Approved Power supply

DLP-28A CE Approved Power supply

1.126,00 ден.   Спореди

DLP-28A CE Approved Power supply, ATX 500W, 12cm silent fan, 20+4pin(with intertexture net), SATA , on/off switch, Delux logo, (Real 230W;Peak 280W)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.126,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-28A CE Approved Power supply, ATX 500W, 12cm silent fan, 20+4pin(with intertexture net), SATA , on/off switch, Delux logo, (Real 230W;Peak 280W)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка