DLP-23MS Real 230W

DLP-23MS Real 230W

843,00 ден.   Спореди

DLP-23MS Real 230W, label 750W, 2*SATA, 2*PATA, 20+4pins, 8cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 843,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-23MS Real 230W, label 750W, 2*SATA, 2*PATA, 20+4pins, 8cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка