DLK-7018P USB multimedia keyboard

DLK-7018P USB multimedia keyboard

455,00 ден.   Спореди

DLK-7018P USB multimedia keyboard, silver/black color, with extra USB hub and Audio port, MK Layout, Delux logo, Colorful packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 455,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLK-7018P USB multimedia keyboard, silver/black color, with extra USB hub and Audio port, MK Layout, Delux logo, Colorful packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка