DLK-5100U Slim multimedia keyboard

DLK-5100U Slim multimedia keyboard

368,00 ден.   Спореди

DLK-5100U Slim multimedia keyboard, Silver/Black, USB, MK layout, DELUX logo, Color box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 368,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLK-5100U Slim multimedia keyboard, Silver/Black, USB, MK layout, DELUX logo, Color box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка