DLA-809A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, *2.0 inch 26*10thousand color TFT LCD display., *Touch a key design , *Movie play function: play AVI form directly., *Used for playing various audio formats, including MP3/ WAV/ WMA., *USB2.0, E-book, ID-3 tag,P

2.338,00 ден.   Спореди

DLA-809A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, *2.0 inch 26*10thousand color TFT LCD display., *Touch a key design , *Movie play function: play AVI form directly., *Used for playing various audio formats, inc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.338,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLA-809A MP4 with FM, 2GB,DELUX brand, *2.0 inch 26*10thousand color TFT LCD display., *Touch a key design , *Movie play function: play AVI form directly., *Used for playing various audio formats, including MP3/ WAV/ WMA., *USB2.0, E-book, ID-3 tag,P

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка