DJI Spark Part2 4730S Quick-release Folding Propellers

DJI Spark Part2 4730S Quick-release Folding Propellers

790,00 ден.   Спореди

Overview: Powerful propulsion with a foldable, easy to mount, and durable design.
Highlights: Foldable and light.
Push type design allows for quick mounting and detaching.
In the Box: 47...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Overview: Powerful propulsion with a foldable, easy to mount, and durable design.
Highlights: Foldable and light.
Push type design allows for quick mounting and detaching.
In the Box: 4730S Propeller Pair ? 1
Specifications: Diameter ? Thread Pitch: 4.7?3.0 inch (11.94?7.62 cm): Weight (single one): 2.5 g
Compatibility: Spark ; Spark - Propeller Guard

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка