DJI S900 & S1000 Series Propeller Pack

DJI S900 & S1000 Series Propeller Pack

3.590,00 ден.   Спореди

Compatible with the S900 and S1000 series. Includes three pairs of clockwise-rotating propellers, three pairs of counterclockwise-rotating propellers.
Made from high strength performance engineer...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.590,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatible with the S900 and S1000 series. Includes three pairs of clockwise-rotating propellers, three pairs of counterclockwise-rotating propellers.
Made from high strength performance engineered plastics.

Size: 15 x 5.2 inch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка