DJI RONIN Part 51 4S Battery 4350mAh

DJI RONIN Part 51 4S Battery 4350mAh

12.490,00 ден.   Спореди

DJI Spare Lithium Polymer Battery for Ronin Gimbal, 4350mAh, Part 51 Specifications
TypeLithium polymerRelative HumidityCharging/Discharging Environment: < 80%Operating Environment5 to 1221F (-15 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DJI Spare Lithium Polymer Battery for Ronin Gimbal, 4350mAh, Part 51 Specifications
TypeLithium polymerRelative HumidityCharging/Discharging Environment: < 80%Operating Environment5 to 1221F (-15 to 501C)Configuration4SCharging Environment32 to 1131F (0 to 451C)Voltage14.8 VDC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка