DJI RONIN-MX Part 15 Accessory Kit For RED

DJI RONIN-MX Part 15 Accessory Kit For RED

3.390,00 ден.   Спореди

ccessory Kit for RED is used to secure the RED camera on the Ronin-MX gimbal.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.390,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ccessory Kit for RED is used to secure the RED camera on the Ronin-MX gimbal.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка