DJI RONIN-M Part 5 Tilt Bar Extension Rods (30mm)

DJI RONIN-M Part 5 Tilt Bar Extension Rods (30mm)

1.490,00 ден.   Спореди

Extends the Vertical Adjustment Arms, located on both sides of the camera base plate, by 30mm. Most helpful when using cameras exceeding 195mm in height.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Extends the Vertical Adjustment Arms, located on both sides of the camera base plate, by 30mm. Most helpful when using cameras exceeding 195mm in height.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка