DJI Phantom 4 UV Filter

2.176,00 ден.   Спореди

Protects the Phantom 4 camera lens and reduces the level of ultraviolet light.
*A UV Filter is included with the Phantom 4.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.176,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protects the Phantom 4 camera lens and reduces the level of ultraviolet light.
*A UV Filter is included with the Phantom 4.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка