DJI Phantom 4 ND8 Filter

1.973,00 ден.   Спореди

Specifically made for the DJI Phantom 4, this ND8 filter reduces the amount of light coming into the sensor. It gives you the freedom to create your own work by allowing more control of the camera's a...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.973,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifically made for the DJI Phantom 4, this ND8 filter reduces the amount of light coming into the sensor. It gives you the freedom to create your own work by allowing more control of the camera's aperture, exposure time and sensor sensitivity settings.
Put more simply, the ND8 filter helps avoid overexposed photos.
The ND8 filter allows 1/8 of incoming light through, equal to a 3-stop filter.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка