DJI Phantom 4 Intelligent Flight Battery

9.795,00 ден.   Спореди

DJI Phantom 4 Intelligent Flight Battery

The Phantom 4 - Intelligent Flight Battery is a 5350mAh, 15.2V LiPo battery that is specifically designed for the Phantom 4, enabling optimal perfor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.795,00 ден.

пред 9 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DJI Phantom 4 Intelligent Flight Battery

The Phantom 4 - Intelligent Flight Battery is a 5350mAh, 15.2V LiPo battery that is specifically designed for the Phantom 4, enabling optimal performance.
The battery also has built-in sensors and bright LEDs that let you know the status and remaining power of your battery in real time.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка