DJI Phantom 4 Advanced

DJI Phantom 4 Advanced

95.990,00 ден.   Спореди

PHANTOM 4 ADVANCED
An uprated camera is equipped with a 1-inch 20-megapixel sensor capable of shooting 4K/60 fps video and Burst Mode stills at 14 fps. The FlightAutonomy system includes five visi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 95.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PHANTOM 4 ADVANCED
An uprated camera is equipped with a 1-inch 20-megapixel sensor capable of shooting 4K/60 fps video and Burst Mode stills at 14 fps. The FlightAutonomy system includes five vision sensors for 2-directional obstacle sensing and forward-vision obstacle avoidance. The adoption of titanium alloy and magnesium alloy increases
the rigidity of the airframe and reduces weight, making the Phantom 4 Advanced even lighter than the Phantom 4.

For more information visit: http://www.dji.com/phantom-4-adv

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка