DJI Phantom 3 Propeller Guard

DJI Phantom 3 Propeller Guard

1.290,00 ден.   Спореди

Phantom 3 - Propeller Guard

Protects your Phantom from prop damage
Lightweight and durable
Sized for use with 9" propellers
Includes safety cord to prevent objects from entering s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phantom 3 - Propeller Guard

Protects your Phantom from prop damage
Lightweight and durable
Sized for use with 9" propellers
Includes safety cord to prevent objects from entering spaces between guards
Compatible with Phantom 3 series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка