DJI Phantom 3 Professional

DJI Phantom 3 Professional

  Спореди

Phantom 3 Professional
Included 4K Video / 12 Megapixel Photo Camera
Integrated 3-Axis Stabilization Gimbal
Easy to Fly, Intelligent Flight System
Live HD View
Dedicated Remote Con...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phantom 3 Professional
Included 4K Video / 12 Megapixel Photo Camera
Integrated 3-Axis Stabilization Gimbal
Easy to Fly, Intelligent Flight System
Live HD View
Dedicated Remote Controller
Powerful Mobile App w/ Auto Video Editor
Vision Positioning for Indoor Flight

More info: http://www.dji.com/product/phantom-3-pro

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка