DJI Phantom 3 ND4 Filter (Pro/Adv)

DJI Phantom 3 ND4 Filter (Pro/Adv)

1.990,00 ден.   Спореди

Phantom 3 - ND4 Filter (Pro/Adv)

The ND4 Filter for Phantom 3 Professional and Advanced helps to avoid overexposed photos.

Specifically designed for the DJI Phantom 3 Advanced and Pr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phantom 3 - ND4 Filter (Pro/Adv)

The ND4 Filter for Phantom 3 Professional and Advanced helps to avoid overexposed photos.

Specifically designed for the DJI Phantom 3 Advanced and Professional
Helps to reduce the amount of light coming into the sensor
Gives you the freedom to create by allowing more control of the camera’s aperture, exposure time and sensor sensitivity settings
Helps to avoid overexposed photos
Allows 1/4 of the incoming light to pass through, equal to 2-stop filter strength

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка