DJI Phantom 3 HDMI Outpoot Module (Pro/Adv/Phantom 4)

DJI Phantom 3 HDMI Outpoot Module (Pro/Adv/Phantom 4)

7.790,00 ден.   Спореди

HDMI Output Module (Phantom 3 Pro/Adv/Phantom 4)

The HDMI Output Module allows your Phantom 3 Professional/Advanced or Phantom 4 remote controller to output to an HDMI device, such as a scree...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI Output Module (Phantom 3 Pro/Adv/Phantom 4)

The HDMI Output Module allows your Phantom 3 Professional/Advanced or Phantom 4 remote controller to output to an HDMI device, such as a screen or goggles.
This module allows for HDMI output from the Phantom 3 Professional/Advanced or Phantom 4 remote controller, similar to that of the HDMI output on the Inspire 1.

Live video feed, iOSD and the aircraft’s battery levels can be exported via the HDMI Output Module.
You can also choose to switch off the data display in the DJI GO app.
This module is mounted on the back of the remote controller of the Phantom 3 Professional/Advanced or Phantom 4.
It includes a Mini-HDMI output port, Micro-USB port, USB port and a CAN expansion port.

More info: http://store.dji.com/product/phantom-3-hdmi-output-module

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка