DJI Phantom 3 2312A Motor (CW)

DJI Phantom 3 2312A Motor (CW)

1.690,00 ден.   Спореди

Operating voltage of 14.8 V, KV of 800 rpm/V , and maximum thrust of 850 g. Compatible with the Phantom 3 Professional and Phantom 3 Advanced. Cannot be used with 2313 motors, 2312 ESC, or MC.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Operating voltage of 14.8 V, KV of 800 rpm/V , and maximum thrust of 850 g. Compatible with the Phantom 3 Professional and Phantom 3 Advanced. Cannot be used with 2313 motors, 2312 ESC, or MC.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка