DJI P4 Part 9 100W Power Adaptor (without AC cable)

DJI P4 Part 9 100W Power Adaptor (without AC cable)

4.290,00 ден.   Спореди

Overview:
The Phantom 4 Series Battery Charger is used to charge the Phantom 4 Intelligent Flight Battery and remote controller by connecting to a power outlet. It will take approximately 1 hour 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.290,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Overview:
The Phantom 4 Series Battery Charger is used to charge the Phantom 4 Intelligent Flight Battery and remote controller by connecting to a power outlet. It will take approximately 1 hour 10 minutes to fully charge a Phantom 4 Intelligent Flight Battery.
Tips:
This charger does not include AC cables.
In the Box:
Phantom 4 Series - 100W Battery Charger (Without AC Cable) ?1
Specifications:
Voltage: 17.4 V
Rated Power: 100 W
Compatibility:
Phantom 4 Series
Phantom 4 Series - Intelligent Flight Battery (5870mAh, High Capacity)
Phantom 4 Series - Intelligent Flight Battery (5350mAh)
Phantom 4 Series - Battery Charging Hub
Mavic - Battery Charging Hub (Advanced)
Phantom 4 Series - 100W AC Power Adaptor Cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка