DJI P3 Part 56 ND16 Filter (Pro/Adv)

DJI P3 Part 56 ND16 Filter (Pro/Adv)

  Спореди

Phantom 3 - ND16 Filter (Pro/Adv)

The ND16 filter is specifically made for the DJI Phantom 3 Professional/Advanced.
It helps you to reduce the amount of light coming into the sensor. Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phantom 3 - ND16 Filter (Pro/Adv)

The ND16 filter is specifically made for the DJI Phantom 3 Professional/Advanced.
It helps you to reduce the amount of light coming into the sensor.
It gives you the freedom to create your own work by allowing you to have more control of the camera’s aperture, exposure time and sensor sensitivity settings.
Effectively, the ND16 filter helps to avoid overexposed photos.

The ND16 filter passes through 1/16 of the incoming light. This is equal to a 4-stop filter strength.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи