DJI P3 Part 45 UV Filter (Pro/Adv)

DJI P3 Part 45 UV Filter (Pro/Adv)

2.190,00 ден.   Спореди

Phantom 3 - UV Filter (Pro/Adv)

The UV filter helps to protect the camera lens of your Phantom 3 (Pro/Adv), reduce the level of ultraviolet light. It's compatible with the Phantom 3 Professio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 5 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phantom 3 - UV Filter (Pro/Adv)

The UV filter helps to protect the camera lens of your Phantom 3 (Pro/Adv), reduce the level of ultraviolet light. It's compatible with the Phantom 3 Professional and the Phantom 3 Advanced.

*A UV Filter is included with the Phantom 3 Professional/Advanced.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка