DJI OSMO Universal Mount

2.090,00 ден.   Спореди

Add an extra microphone or an LED light to your Osmo.

Specifications
Dimensions: 84 mm x 30 mm x 30 mm
Weight: 50 g

More info: http://store.dji.com/product/osmo-univers...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Add an extra microphone or an LED light to your Osmo.

Specifications
Dimensions: 84 mm x 30 mm x 30 mm
Weight: 50 g

More info: http://store.dji.com/product/osmo-universal-mount

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка