DJI OSMO Tripod

4.352,00 ден.   Спореди

Osmo - Tripod

Place the Osmo securely on almost any surface.

Two different sizes are supported: 160 mm (radius) x 45 mm (height); and 260 mm (radius) x 58 mm (height).
Weigh...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.352,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Osmo - Tripod

Place the Osmo securely on almost any surface.

Two different sizes are supported: 160 mm (radius) x 45 mm (height); and 260 mm (radius) x 58 mm (height).
Weight: 254 g

More info: http://store.dji.com/product/osmo-tripod?from=related_products

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка