DJI OSMO Intelligent Battery

2.270,00 ден.   Спореди


Designed specifically for the Osmo, the Intelligent Battery provides packs 980mAh of power and intelligent battery-saving features. Recharge using the Osmo Intelligent Battery Charger.

Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.270,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Designed specifically for the Osmo, the Intelligent Battery provides packs 980mAh of power and intelligent battery-saving features. Recharge using the Osmo Intelligent Battery Charger.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка