DJI Osmo Inteligent Battery Charger

DJI Osmo Inteligent Battery Charger

1.790,00 ден.   Спореди

Built for use with the Osmo Intelligent Battery.

Input: 100-240V, 50/60Hz
Output: 12.6V, 1.2A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Built for use with the Osmo Intelligent Battery.

Input: 100-240V, 50/60Hz
Output: 12.6V, 1.2A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка