DJI OSMO Extension Stick

4.259,00 ден.   Спореди

Reach out further for all new angles. Combine with the Tripod for added height.
Specifications

Diameter: 29 mm
Collapsed Length: 235 mm
Max Length: 980 mm
Rod Sections: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.259,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Reach out further for all new angles. Combine with the Tripod for added height.
Specifications

Diameter: 29 mm
Collapsed Length: 235 mm
Max Length: 980 mm
Rod Sections: 155 mm
Weight: 258 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка