DJI OSMO Car Mount

5.437,00 ден.   Спореди

Osmo - Vehicle Mount

Secure suction cups for mounting and positioning your Osmo on flat surfaces on a vehicle.
Specifications

Base Radius: 92 mm
Suction Cup Radius: 32 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.437,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Osmo - Vehicle Mount

Secure suction cups for mounting and positioning your Osmo on flat surfaces on a vehicle.
Specifications

Base Radius: 92 mm
Suction Cup Radius: 32 mm
Universal Joint Half: 51 mm
Max Height: 215 mm
Weight: 425 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка