DJI Mavic Part41 Aircraft Sleeve

DJI Mavic Part41 Aircraft Sleeve

650,00 ден.   Спореди

The inside of the sleeve is made of soft and wear-resistant material, allowing you to better store the Mavic during transportation, protecting it from dust and wear.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The inside of the sleeve is made of soft and wear-resistant material, allowing you to better store the Mavic during transportation, protecting it from dust and wear.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка