DJI Inspire 1 Remote Controller Strap Compatible w/Phantom 3 & 4

DJI Inspire 1 Remote Controller Strap Compatible w/Phantom 3 & 4

690,00 ден.   Спореди

Apply with inspire 1 Remoter controller. Its ergonomic design ease the pressure to the cervical vertebra.
Useful to off-load the weight of the remote controller when flying for long periods of ti...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apply with inspire 1 Remoter controller. Its ergonomic design ease the pressure to the cervical vertebra.
Useful to off-load the weight of the remote controller when flying for long periods of time so that you can focus on enjoying the flight. Compatible with controllers for all versions of the Phantom 3 and Phantom 4.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка