DIMM 8GB DDR3 2400MHz Kingston HyperX XMP Beast CL11

  Спореди

8GB 2400MHz DDR3 CL11 DIMM XMP Beast Series
Standard 1GB X 64 Non-ECC 2400MHz 240-pin Unbuffered DIMM (DDR3, 1.65V, CL11, FBGA, Gold)

Suitable for Dual and Quad channels motherboards
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8GB 2400MHz DDR3 CL11 DIMM XMP Beast Series
Standard 1GB X 64 Non-ECC 2400MHz 240-pin Unbuffered DIMM (DDR3, 1.65V, CL11, FBGA, Gold)

Suitable for Dual and Quad channels motherboards
*can be combined as Single, Dual and Quad channel

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 2400 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка