DIMM 8GB DDR3 1866Mhz Kingston CL10 HyperX Fury Blue

3.820,00 ден.   Спореди

DIMM 8GB DDR3 1866Mhz Kingston CL10 HyperX Fury Blue


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.820,00 ден.

пред 11 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.847,00 ден.

пред една година

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 4.062,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DIMM 8GB DDR3 1866Mhz Kingston CL10 HyperX Fury Blue

Рам капацитет 8 GB
Магистрала 1866 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка