DIMM 4GB DDR4 2400MHz Kingston CL17

DIMM 4GB DDR4 2400MHz Kingston CL17

2.160,00 ден.   Спореди

4GB Module - DDR4 2400MHz
Part Number: KVR24N17S8/4
Specs: DDR4 , 2400MHz , Non-ECC , CL17 , 1.2V , Unbuffered , DIMM

FEATURES


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.160,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB Module - DDR4 2400MHz
Part Number: KVR24N17S8/4
Specs: DDR4 , 2400MHz , Non-ECC , CL17 , 1.2V , Unbuffered , DIMM

FEATURES

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка