DIMM 4GB DDR4 2400MHz Geil CL17 Bulk

DIMM 4GB DDR4 2400MHz Geil CL17 Bulk

2.090,00 ден.   Спореди

Type: DDR4 DIMM 288-pin
• modules: 1x 4GB
• JEDEC: PC4-19200U
• Voltage: 1.20V
• Special features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.090,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: DDR4 DIMM 288-pin
• modules: 1x 4GB
• JEDEC: PC4-19200U
• Voltage: 1.20V
• Special features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка