DIMM 4GB DDR4 2133MHz Kingston CL15

2.155,00 ден.   Спореди

DIMM 4GB DDR4 2133MHz Kingston CL15


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.155,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DIMM 4GB DDR4 2133MHz Kingston CL15

Рам капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка