DIMM 4GB DDR3 1333MHz Kingston

DIMM 4GB DDR3 1333MHz Kingston

1.095,00 ден.   Спореди

4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM
Detailed Specifications: Standard 512M X 64 Non-ECC 1333MHz 240-pin Unbuffered DIMM (DDR3, 1.5V, CL9, FBGA, Gold)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.095,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM
Detailed Specifications: Standard 512M X 64 Non-ECC 1333MHz 240-pin Unbuffered DIMM (DDR3, 1.5V, CL9, FBGA, Gold)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка