DIMM 2GB DDR2 800MHz Samsung

  Спореди

2GB 800MHz DDR2 Non-ECC DIMM 240-pin Unbuffered


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB 800MHz DDR2 Non-ECC DIMM 240-pin Unbuffered

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка