Digital Video Cassette Mini Verbatim 1pc 60/90min

Digital Video Cassette Mini Verbatim 1pc 60/90min

  Спореди

# Highest quality digital recording
# Exceptional picture and audio clarity
# 60 minutes recording time / 90 minutes long play


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


# Highest quality digital recording
# Exceptional picture and audio clarity
# 60 minutes recording time / 90 minutes long play

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка