Digital TV Antenna Philips SDV5120 36db

Digital TV Antenna Philips SDV5120 36db

  Спореди

Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, FM, VHF
-Antenna cable length: 180 cm
-Gain (antenna + amplifier): 36 dB<...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, FM, VHF
-Antenna cable length: 180 cm
-Gain (antenna + amplifier): 36 dB

Power
-Power Adapter: Included

Accessories
-User Manual: Included

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 15 x 4.6 x 24.8 cm
-Weight: 0.396 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка